Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányként reális az érsebészeti...

Lányként reális az érsebészeti szakirány?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, orvosira készülök. Tudom tudom ezt nem most kell eldönteni, de engem ez érdekel, hiányszakma is stb szóval szerintetek mennyire reális? Kell az állóképesség, ami szerintem megvan, de ez nyilván nem mérvadó amíg ki nem próbálom, meg sokan mondják férfiszakma, lányokat nem is vesznek fel rezidensnek..(olyan valaszokat hogy "kislanykent csabito a doktorneni szerep de okosnak is kell lenni" koszonom nem kerek, egyebkent orszagos biosz es kemia versenyeken is jo eredmenyeim vannak:))
2018. jan. 2. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"orszagos biosz es kemia versenyeken is jo eredmenyeim vannak"


Hát akkor meg? Szarj le mindenkit és irány az orvosi!

2018. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Ma még elég nehéz lányként erre szakosodni. Nem szívesen alkalmaznak nőket, hiába hiány szakma. De mire elvégzed az egyetemet, sokat változat a helyzet.
2018. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, azthiszem ezt már törvénybe is foglalták
2018. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 tenyleg torvenyesen nem lehet erre szakosodni??? Elkepzelhetetlennek tartom
2018. jan. 3. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó drága, csak vicceltem, persze hogy nincs ilyen törvény :)
2018. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!