Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti miből érettségiznétek ezek...

FÁ04 kérdése:

Ti miből érettségiznétek ezek közül?

Figyelt kérdés

Ebbőll az 5 tantargyból kell kettőt választanom, az egyik az a matek lenne, a másik nem tudom


matek, informatika, biológia, kémia, fizika


Köszönöm előre is a válaszokat



#érettségi #melyik konyebb
2018. jan. 2. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy mi miből érettségiznénk? Te tudod melyikből vagy a legjobb, miből tudod kihozni a maximumot. Mi még azt se tudjuk mi lenne a célod vele, milyen irányban szeretnél továbbmenni.
2018. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondom, hogy bioszból, mert bioszból vagyok jó és eleve abból érettségiztem, akkor te is bioszból fogsz érettségizni?

Ahogy az első is írta, te tudod, hogy melyikből vagy a legjobb és melyikből tudod kihozni a legtöbbet, nem mi.

2018. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN a bioszt választanám.
2018. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fizikát, de ismerek olyat, aki az infó kivételével mindből emeltezett. (Szóval lehet, hogy elég kitalálnod, hogy melyikből nem szeretnél érettségizni.)
2018. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ neked mi megy. Amúgy a matek kötelező, azt nem tudod nem választani:D Hacsak nem emeltről beszélünk és azt választod épp hogy miből mész emeltre. Amúgy én is a bioszt választanám, mert hozzám is még az áll legközelebb az infó, kémia, fizika közül. De itt neked kell választani, mert mondhatja mindenki a bioszt, ha te fizikból jobb vagy akkor semmi értelme nincs bioszra menned:D Mi se azért választjuk ezt vagy azt mert objektíven valamelyik könnyebb, hanem mert nekünk valamelyik jobban fekszik. Ennyire nem lehetsz döntésképtelen, vannak dolgok amikben nem tud segíteni ha megkérdezed random emberek véleményét és ez ilyen dolog.
2018. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Én fizikából.
2018. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én informatikából, mert azt tudom. Téged ez befolyásol? Szerintem válaszd azt, amit te tudsz a legjobban.
2018. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!