Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomát vagy tanfolyam...

Milyen diplomát vagy tanfolyamot ajánlatok egy értékesítőnek? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

Értékesítőként dolgozom az egyik nagy szolgáltatónál. Jelenleg csak egy szakmám van, ami teljesen más irány, de én annyira szeretem ezt az értékesítői pályát, hogy ezen a területen szeretnék elhelyezkedni és idővel természetesen valami nagyobb szinten is ezen belül.

Egy diplomát szeretnék szerezni, de nem tudom mi az ami egy értékesítőhöz passzol és előrelépés.


Mit ajánlanátok egy értékesítőnek, milyen diplomát szerezzen? (pl. Kommunikáció- és médiatudomány!?)



2018. jan. 3. 22:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Ne a példával kötekedjetek légyszíves, tanácsot kérek. (Talán a kereskedelem és marketing jobb példa lett volna)
2018. jan. 3. 22:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a ker-markot mondanám.
2018. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!