Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZIE egyetem hányszor vizsgázh...

SZIE egyetem hányszor vizsgázhatok?

Figyelt kérdés
A tanulmányi osztályon azt mondták hogy 3x vehető fel a tantárgy és minden félévbe 3x mehetek vizsgázni ( összesen 9 ) ezt értem de akkor mi van a dékáni engedélyel ? amit tudomásom szerint 5.alkalommal kell és 6.után kirugnak vagy vissza kell fizetni... de akkor hogy juthatnék már el 9. vizsgára ??? Mert azt mondta hogy összesen 9 lehetőség van max. ( ha valamit kérdezek fel van háborodva ezért inkább itt kérdezek)
2018. jan. 5. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy évben 3x vizsgázhatsz, 4. a dékáni. és 6. után rúgnak ki.


" 3x vehető fel a tantárgy és minden félévbe 3x mehetek vizsgázni ( összesen 9 )" Ez már ott megbukott hogy a 6. alkalommal ha nem sikerül a vizsga elbocsájtanak.

2018. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem nálunk 5. alkalommal van dékáni mert egy csoporttársam ma 4. alkalommal ment és a 2500 Ft vizsgadíjon kivül más nem volt

igen én is igy hallottam h 6.után rugnak ki ezért nem értettem miért mondja h összesen 9 llehetőség van


Köszi a választ :)

2018. jan. 5. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
99% hogy nincs dékáni ötödiknél se. Törvény szerint 6 vizsgaalkalmad van, miért lenne pont az ötödiknél dékáni? Ha hatodszorra se sikerül teljesítened, akkor írhatsz méltányosságit a dékánnak hogy megpróbálhasd hetedszer is, aki vagy engedélyezi, vagy nem.
2018. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!