Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nézegettem a felvételi pontoka...

Nézegettem a felvételi pontokat és gazdaság és menedzsmentre vagy pénzügy számvitelre nem lenne elég pontom. A gazdaságinformatikust mennyire ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mennyire gazdasági ez a szak? Mert engem inkább ez érdekel mintsem az informatikai része. Illetve msc-n el lehet menni innen pénzügyre is?
2018. jan. 6. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyetemen fogják a programtervező informatikus bsc tantervét kicserélnek pár matekos tárgyat és hozzácsapnak félév közgázt. Kivétel a BCE, BGE ott a közgázt erőltetik. El lehet menni, ahogy te is láthatod a felvi-n. Kérdés mennyi értelme van.
2018. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gazdasági egyetemeken gazdinfón van egy lazább infós alapozás, egy még lazább gazdasági alapozás, aztán pedig pár eléggé specializált tárgy, aminek nem sok értelme van alapképzésen szerintem. Viszont egyéb helyeken, ahogy előző is írja, a hangsúly az informatika részén van.
2018. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobbak a lehetőségeid gazdaságinformatikával, mint a másik kettővel. De ha nem érdekel a programozás, akkor felesleges erőltetni. Szerintem PSz igen unalmas foglalkozás ráadásul, persze van aki azt szereti.
2018. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!