Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó az, ha én Programozás...

Jó az, ha én Programozás szakon vagyok, és később a mobiltelefonokkal szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom a telefonokat, megőrülök értük és nagyon érdekelnek, szívesen foglalkoznék velük bármilyen ágon. Viszont most Programozást tanulok, szerintetek később foglalkozhatok telefonokkal is? 16/f

2018. jan. 7. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármivel foglalkozhatsz. 16 évesen semmi nincs eldöntve, bármit is jelentsen, hogy ilyen szakon vagy. Plusz mit értesz azon, hogy mobiltelefonokkal foglalkozni? Alkalmazást fejleszteni? Szerelni?
2018. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindkét dolog érdekel, igazából még nem tudom, de azt igen hogy a mobiltelefonok (főleg androidos telefonok) jobban vonzanak, mint a számítógépek.
2018. jan. 7. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell menni a 3 informatikai alapképzés egyikére. Én a mérnökinformatikus képzést javasolnám neked, mert ott van a legtöbb hardware ismeret. Szerelni egyik helyen sem fognak megtanítani. Viszont így később lehetsz programozó, így akár android alkalmazásokat is fejleszthetsz.
2018. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!