Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4 hónap alatt ha az embernek...

4 hónap alatt ha az embernek nincs más dolga, fel lehet készülni emelt kémia és biosz érettségire közel a nulláról?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 18:26
 1/4 Roflkopter ***** válasza:
100%
Persze, szerintem kevesebb idő alatt is. De ez egyénfüggő
2018. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A bioszra feltétlenül.

A kémia elméletre is. A számításokra nem lesz időd ANNYIT gyakorolni, de messze nem reménytelen)


Ezekből tanulj:

Biosz: Mozaik, évfolyamos könyvek (követelményrendszer alapján, nem kell minden belőle)

Kémia: Mozaik, érettségi felkészítő + Villányi: Ötösöm lesz kémiából + egy kísérleti leírás (több gimi is készített ilyen letölthető anyagot (én befizettem magam egy 2 alkalmas laborgyakra, ahol az összes kísérletet megcsináltuk) (Ha még nagyon akarod, akkor Villányi felkészítője pluszban)

Mindkettőből korábbi feladatsorok

Hagyj időt az ismétlésre is!

2018. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha 0-ról indulsz, akkor egyedül, tanár nélkül semmiképp. Én is hasonló cipőben jártam/járok mint te. Egy nyár alatt készültem fel mindkét tárgyból az októberi érettségire. 8 órát tanultam minden nap, nagyon ügyeltem rá, hogy ennyi minimum meglegyen. A biosz érettségire szerintem fel tudsz készülni egyedül is, de a kémia számolásokhoz kell egy olyan látásmód/szemlélet, ami nagyon kevés embernek jön magától. Ehhez mindenképp javaslom, hogy kérj segítséget. Bár lehet, hogy lehetetlennek tűnik, ne add fel!! Semmi sem lehetetlen és nagyon fontos, hogy egyáltalán ne hallgass senkire, aki azt mondja, hogy nem sikerülhet. Plusz jó tanács: Nálam sokszor előfordult, hogy egy idő után hiába aludtam 7-8 órát, mégis borzasztóan fáradt voltam és nem is tudtam koncentrálni. Megoldás: nem, nem a kávé, hanem az EDZÉS. Tényleg javaslom, hogy reggelente tornázz egy kicsit, vagy menj el konditerembe. Egyrészt hozzászoksz egy napi ritmushoz/rendszerhez, másrészt felpörögsz, felfrissülsz és sokkal könnyebben megragadnak utána a dolgok.:) Sok sikert kívánok és kitartáááás!!!
2018. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na sikerült?
2018. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!