Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha holnap reggel 9 kor lesz...

Ha holnap reggel 9 kor lesz vizsgam es nem fekszem le aludni hanem egesz ejje tanulok buta otlet?

Figyelt kérdés
Akinek volt mar hasonlo irjon koszonom. k le vagyok maradva
2018. jan. 7. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
*éjjel,bocsanat
2018. jan. 7. 21:25
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, egyértelműen az. Neked miért nem egyértelmű?
2018. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Soha, egy vizsgám előtt sem tudtam aludni a stressztől, pedig beosztottam az időm. 4-5-ös tanuló vagyok az egyetemen...


Figyeljetek, mindenkinek más jön be. Van, aki nem stresszel ennyire, van, aki igen. Van, akit összezavar az utolsó percben átnézegetés, van, aki meg akkor jegyez meg kulcsfontosságú infókat és tanul úgymond adrenalinból. Volt olyan is, hogy vizsgára a fél tétsort tudtam, mert beteg voltam és kicsúsztam az időből. Bementem reggel 9-re, 2 óra alvással voltunk 60-an. Féltem, mint az állat. Bejelentettem a többiekneky hogy nem fogok lutrizni, menjenek nyugodtan, én szépen leülök tanulni. A másik 10 tételt a feleletek alatt tanultam meg, utolsónak mentem be, este 5-kor. És kihúztam pont az utolsót.:D Életem legbüszkébb ötöse volt.


Szóval szerintem nem hülyeség, ha neked így jó, csináld így, vizsgát csak a vizsga után engedünk el.:)

2018. jan. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem buta ötlet, inkább okos húzás.

Persze egyéniség függő is, mert ha te tudod, hogy nagy alvást igényelsz a jó eredmény elérése érdekében, akkor nem tanácsos.

De van a másik típus, amely ennek az ellentéte. Ha ebbe tartozol, nincs semmi gond.

2018. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hogy sikerült?
2018. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért! Végül aludtam 2 órát ami elég volt egy erős négyeshez egy könnyű tételből.
2018. jan. 14. 02:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 👍👊💪
2018. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!