Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem írni OKJ-s...

Tudnátok nekem írni OKJ-s képzéseket amik zenére alapoznak?

Figyelt kérdés
Szeretnék elvégezni egy zenei OKJ-s képzést, inkább oylat ami ilyen hangtechnikushoz van közel(tudom ahhoz fősuli kell)de valami ehhez hasonlót mert 12 éve dobolok amit zenesuliba kezdtem el de végülis csak egy ideig jártam dobtanárhoz aztán magamtól gyakoroltam, de sok tapasztalatom van benne mert már több rockzenekarom is volt(játszottam fúvószenekarba is)viszont nincs róla semmilyen papírom de szeretnék ezzel foglalkozni, ez lenne az álmom hogy zenével foglalkozhassak viszont fősulit már nem akarok elvégezni. Az interneten találtam rengeteg fajta OKJ-s képzést ami erre épít de nagy része énekes, zeneszerző meg hasonló.Én viszont olyat keresnék ami inkább hangosítással, hangtechnikával foglalkozik.Van egyáltalán ilyen OKJ-s képzés?
2018. jan. 8. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!