Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi illene hozzám? Mi legyek...

Mi illene hozzám? Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, nem tudom még mi szeretnék lenni, de tudom, hogy mi érdekel és miben vagyok jó.

Legjobban a matekot szeretem, ami nagyon jó megy. Szeretem a biológiát (de csak az emberi test érdekes). Értem még, bár kevésbé szeretem a kémiát és a fizikát. Orvos nem szeretnék lenni, vagyis emberekkel nem akarok foglalkozni és test részeikkel. Bár az alternatív gyógymódok és a természetgyógyászat érdekes meg az ezotéria. A törit és az irodalmat utálom. Szeretek sportolni, csak futni nagyon nem (lassú is vagyok). Szeretem az izgalmakat és kalandokat. Szépen énekelek, szoktam szerepelni, bár az izgulást nem nagyon sikerült még kivédenem. Szeretem még az állatokat, érdekel a környezetvédelem és az egészségeses életmód (pl. ételek). Nem rajzolok csúnyán, szeretek kézműveskedni, vagyis készíteni mindenféle hasznosat. Valami változatos izgalmas munkát szeretnék, ami mellett sok időm marad, és tök jó lenne, ha nem kéne nap mint nap bejárnom dolgozni, hanem itthon is elvégezhetném. Tudom, hogy nekem tökéletes munkát nem lehet találni, mert túl sok az elvárásom. De szerintetek mi illene hozzám??

A válaszokat előre is köszönöm 


2010. jún. 4. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Biomatematikus :D Amúgy olvasgass a felvi.hu-n az egyes szakleírásokat, jobban el tudod dönteni mi érdekel(ne).
2010. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hehe, 15 évesen én is azt gondoltam, hogy bármi bioszos, csak orvosi ne;):D

Amúgy én is csak annyit tudok tanácsolni, amit az első írt: felvi.hu-n kezdd el nézegetni a szakleírásokat, hátha van olyan, ami megtetszik:)

2010. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
környezetmérnök esetleg? számolni is kell meg környezetvédősködni is lehet
2010. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
alkalmazott matematikus legyél, jól tejelő szakma ;)
2010. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszokat! :)

Jókat írtatok, bár még szívesen olvasnék párat. :)

2010. jún. 5. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Környezettan, mondjuk ELTE TTK.

Nézd meg, járj utána, nagyjából stimmel, még énekkar is van helyben :-) (nem vicc, komoly)

2010. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!