Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 15 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15 éves lány vagyok. Van egy srác a suliban akivel mindig szemezünk és nem tom hogy mi tévő legyek. Nem szólít meg hozzám se szól még csak annyit sem mond hogy szia. Szerintetek ilyenkor mit tegyek? Pedig tudom hogy tetszem neki!

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Köszönj neki először is.
2011. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

rendezd ugy,h csak páran legyetek az osztalyban,és kerdezd,meg h nem e csinalta meg a hazijat,mert h te nemtudtad.

aztán más fiukkal,pl a haverjaival hülyülj,aztán gondolom odamegy ő is hulyülni,mert attol tart,h majd masba szeret bele,és akkor meg akar majd szerezni

sok sikert!! (:

2011. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom talán köszönj neki abba senki nem fog belehalni!!!

esetleg írj rá facebookon nézz fel az adatlapjára aztán írj vmi komit bármilyen képéhez !!!

Amúgy neked is bejön???Stílusilag milyen???

2011. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is bejön. Egyébként holnap fogok vele találkozni de és arról fogunk beszélni hogy tetszem e neki. Szerintetek hogy kérdezzem meg tőle vagy miről beszélgessünk? :P
2011. jan. 12. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne kerdezd meg,hanem pl. h milyen jövőt tervez xD vagy valami jot,csak ne kerdezd meg h tetszek neked? ...altalaban attol a fiuk visszavonulnak ...
2011. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előzővel vitatkoznék szerintem nem riad vissza egy fiú sem ha megmondják neki hogy tetszik !!!

Jó persze nem úgy kell h "tetszel" hanem inkább figyelj elmehetnénk vmikor korizni vagy dumálunk suli után egy kicsit stb.

2011. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolso előtti vagyok

utolso,énsem ugy gondoltam ,h most neis csinaljon semmit,és varjon,h a sultgalamb belerepüljön a szajaba :D hanem arra gondoltam enis,h titkon jelezze,pl a korizas tenyleg jo ötlet,vagy elmenni az erdőbe setalni,vagy beulni egy kavezoba egy forrocsokira

2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!