Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE ETSZK gyógytornász...

SZTE ETSZK gyógytornász szakon milyen anatómiai atlaszt használnak?

Figyelt kérdés
Még nem felvételiztem, de ez az egyetem a cél és hamarabb meg szeretném venni az atlaszt, hogy legyen időm előre tanulgatni belőle.

2018. jan. 14. 09:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem miért kell rögtön megsértődni egy kifejezésen. :D

Nincs kétségem afelől, hogy más szakokon tanulók is elég részletesen tanulnak anatómiát, de akkor sem annyit, mint az orvosisok, és ezen nem kell megsértődni, ez tény, nincs is benne semmi rossz, hisz más szakokon tanulóknak egyszerűen nincs is rá akkora szükségük.

2018. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon sok ismerősöm van ETSZK-n, közelebbi barátnőim és rokonaim között is (úgyhogy már csak emiatt is távol álljon tőlem a lenézés), és érdekesmód még SENKITŐL nem hallottam, hogy Sobottát vagy Funkcionális anatómiát használnának.

Másrészt meg pl. amikor elmentem Funkcit venni, akkor meg is kérdezték tőlem a könyvesboltban, hogy orvosira vagy gyógytornász szakra járok, mert nem ugyanaz a könyv kell, hiába mindkettőnek Funkcionális anatómia a neve.

2018. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mentőtisztire járok, bőven elég a Donáth-féle anatómiai atlasz.
2018. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Na, most fogok kezdeni, még januárban írtam, és mondtam, majd visszaírok, mi fog kelleni. Sobotta kelleni fog nekünk, viszont Funkciból csak a Tarsoly, azt félreértettem. De a Donáth nem elég (pedig olcsóbb lenne).
2018. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
(De persze bármelyik bővebb atlasz megfelel a célra.)
2018. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ETSZK dentálhigiénikuson vagyok és a Tarsolyból (is) tanulok, meg úgy mindenki más is. Ugyanazt tanuljuk első 1-2 félévben mint a gyógytornászok, annyi hogy nekik pl az izmoknál kell tudni az eredést-tapadást is, nekünk nem.
2019. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!