Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak elvégzése után...

Melyik szak elvégzése után lenne a legnagyobb esélyem állást találni? SZTE ETSZK gyógytornász, TTIK biomérnök, vagy BTK pszichológia?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biomérnök. De azért ha oda a mész, a sok matekra és kémiára készülj fel.
2012. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A gyógytornászok is baromi sokat keresnek és nem hinném, hogy nehéz elhelyezkedni
2012. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógytornászok? Én úgy tudom, hogy olyan 100-120 körül keresnek max, legalábbis itthon. Külföldön mondjuk több lehetőség van benne.
2012. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bruttó 120-at keresnek a gyógytornászok, viszont azzal lehet maszekolni. Külföldön meg eléggé jól megfizetik őket.
2012. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kétlem hogy annyit keresnének
2012. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van gyógytornász és biomérnök ismerősöm,én magam pedig idén végzek a pszichológián.Azok alapján ahogy én látom a saját szakmám helyzetét és amit a többiektől hallottam, a biomérnökit ajánlanám neked elhelyezkedés szempontjából.


off: a gyógytornászok valóban 100-120 ezret keresnek,eleinte pedig örülnek,ha egyáltalán állást kapnak,mert elég nehéz elhelyezkedni.Később lehet persze magánvállalkozásba kezdeni és jobban keresni,de eleinte tőke és ismeretségek stb. nélkül meglehetősen nehéz.

2012. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D Az utolsónak pedig sok sikert pszichológusként, remélem, neked lesz munkád!
2012. aug. 27. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!