Milyen diplomát tegyek?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, és kiváló tanuló vagyok.Testnevelésből hármas..

Reál;humán beállítottság is meg van bennem.

Mit érné meg tanulni?

Szeretnék főnök lenni egy gyárban,de ehhez milyen szak kell? Nem befolyásosak a szüleim..

Nem tudom, hogy van-e testnevelés a főiskolákon;egyetemeken? Mert víz;-tér iszonyom; és klausztrofóbiám van. Úszásból egyes voltam,de a tesi nem hiába 3.

Doktorálni is szeretnék..

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 14. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha főnök akarsz lenni, elsősorban szociálisan kell rátermettnek lenned, azaz a lehető legtöbb emberrel jóban kell lenned, és el kell hitetned a megfelelő emberekkel, hogy jó vezető lesz belőled.
2018. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha reál tárgyakból is jó vagy, akkor valamilyen gazdasági irányba kéne elindulnod.
2018. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nagy általánosságban minden egyetem nappali tagozatán van testnevelés.


Biztosan most érettségizel? Kicsit elbizonytalanítottál. Főnök egy gyárban???? Mégis milyen területen? QM, Termelés vagy raktározás? Ugyanis egy cégen belül több "főnök " is van ám:-DDD

2018. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Milyen diplomát tegyél? Ez nem úgy megy, hogy megyek aztán teszek egy diplomát. Kell az érdeklődés, az elhatározás és céltudatosság (valamint a tájékozottság se árt) Ahhoz, hogy "főnök" legyél (bármit is jelentsen ez) minimum egy mesterképzés kéne ami jobb eseteben 5 év. A doktorálást meg tartsd meg az álmaidban még egy öt évig. Ha egy BSc/BA képzésed lesz utána jön az MSc/MA képzés (kivéve osztatlanon) és utána lehe doktorálni. De ha csak egy főnök akarsz lenni egy gyárban nem kell az a PhD. Valami manegment szak meg jó sok térdelés...
2018. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!