Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakdolgozat védéshez a...

A szakdolgozat védéshez a külső konzulensem az egyik véletlenül elírt kifejezésre kérdezett rá a javasolt kérdésében. Nagyon gáz lesz így?

Figyelt kérdés
A javasolt kérdéseknél arra a kifejezésre kérdezett rá amit elírtam. Eddig észre sem vettem, pedig ezerszer átolvastam a szakdolgozatot leadás előtt. Kihagytam azt a szót a szám után hogy millió. Lehet más sem vette volna észre de így meg rávilágított a hibára. Hogy mondjam majd meg a vizsgán hogy ez elírás? Nagyon gáz lesz így? :/
2018. jan. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

A 'véletlen'-t ne hangoztasd,

Valljad be figyelmetlenséged (ami független attól, hányszor olvastad át).

2018. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira bànom hogy elírtam.
2018. jan. 15. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem csodálom, hogy elsiklottál felette ha most is csak dobálod a szavakat értelmetlenül.

Kihagytad a mértékegységet.


Akkor milyen elírásra szeretnél hivatkozni? Elírás a db helyett a kg és még sorolhatnám.

Ez szimplán egy kis figyelmetlenség, ami bárkivel megtörténhet.

Ez ilyen horderejű dolgozatnál meg nem várható el, hogy saját magad lektoráld, mivel te érted, hogy miről van szó, tudod, hogy mire gondoltál.

Ebből adódóan számodra az egyértelmű.

Emellett gondolom, mint szakmabeliek ők is sejtik, hogy az nem fillér vagy 100-as mértékegység.

Ez legyen a legnagyobb hiba..

2018. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Attól még szégyellem magam. Pedig szerintem a konzulens is sejtette hogy ott kimaradt valami.. Hát mindegy.
2018. jan. 15. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendes hogy pont arra kérdezett rá. Ha észre is vette, szólhatott volna neked. Ehelyett felhívja rá az egész bizottság figyelmét. Utána meg várja az ajándékot. Gondolom a minimum 50 oldalas dolgozatból pont ezt kellett kiemelnie..
2018. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo kocsog konzulensed van, mar bocsanat. Barmi mast is kerdezhetett volna, most meg rohog a markaba. Mindegy, ne ragodj ezen, valtoztatni mar nem tudsz. Megmondod, hogy figyelmetlensegbol ott az kimaradt. Emberek ok is, ezt barki megertheti. Akarkivel elofordul egy kis hiba.
2018. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van, ilyen bárkivel előfordulhat. Az bánt hogy rengeteget dolgoztam a szakdogán és ez lesz kihangsúlyozva én meg ott fogok szégyenkezni. Úgy tette fel a kérdést hogy ez az xy adat jó-e és mire vonatkozik.


Köszi a kommenteket:)

2018. jan. 16. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!