Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetem GTK vélemények?

Pannon Egyetem GTK vélemények?

Figyelt kérdés

Emberi erőforrások szakra szeretnék menni. Megéri? Színvonalas az oktatás? Milyen a hallgatói élet? Esetleg kollégiumi tapasztalatok?

Köszönöm!



2018. jan. 20. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a szak szerintem nem éri meg alapból. Könnyű elvégezni, néhány nehezebb tárgy van csak. Önmagában nem a leghasznosabb szak, egy mester nem árt hozzá, viszont akkor jobban megéri a gazdmen. Az se egy nehéz szak, viszont jobb alapokat ad a legtöbb mesterhez. Plusz HR-es bármilyen gazdaságis diplomával lehetsz. Az oktatás jó, nem kiemelkedő, de rossznak se nevezném. Konkrétabbat nagyon nem tudok írni, vannak tanárok akik nagyon jól tartanak órát, sokat tanulsz tőlük de akadnak akik mindenkit átrugdosnak úgy higy semmit se tanított vagy éppen feleslegesen szívóznak. Habár ez szerintem kb minden egyetemen így van. Konkrétabbat igazából tárgyanként tudnék írni, viszont én hamar váltottam szakot így az alapozókon kívül csak pár HR-es tárgyról tudok csak írni.

Hallgatói élet jó, de ez nagyban függ tőled is pl. csatlakozol-e valamilyen szervezethez, jársz-e valamilyen csapatsportra, mennyire használod ki az egyetem lehetőségeit.


Koliról személyes tapasztalatom nincs, csak ismerősöktől. A legtöbb hallgató a magisterbe vagy a központiba kerül. Az előbbiben csak egy szobatársad van, kicsit nyugisabb, habár a DC-s bulik miatt néha nehéz aludni ha olyan szobába kerülsz. A központi kicsit bulisabb, de ezt is szokták szeretni, kinek mi a fontosabb.

2018. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!