Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a teljesíthetőbb? 90 %...

Melyik a teljesíthetőbb? 90 % középszinten vagy 60 % emeleten?

Figyelt kérdés
Érettségiről van szó.
2018. jan. 20. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Melyik tantárgy?
2018. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A középszint azért könnyebb
2018. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Matematika
2018. jan. 20. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Közép.
2018. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem matekból az emelt a legkiszámíthatóbb a biosz meg az angol után. Én most készülök rá, a közepem megvolt 97-re anno, a közepes tudással megoldható a fele. A témakörök itt szerintem sokkal egyértelműbbek, mint bárhol, a feladatok ugyanúgy típusfeladatok, az integrálás/deriválás/határérték új, meg kell tudni pár bizonyítást... Nem érzem nehéznek. Korrepen azt mondta a tanárom az elején, hogy 50-60% lenne jelenleg az írásbeli rész.:) Szóval szerintem nem akkora a szakadék a kettő között, hogy ne lehessen elérni egy ilyen emeltet...


Szemben pl a magyarral/törivel, ahol olyanokat tudnak kérdezni, hogy ha nem ez a hobbid kb 9. óta, fingod nincs a dolgokról. Sokkal átfogóbb ismeretek kellenek ahhoz pl. Ha van agyad a középhez és érted az alapvető összefüggéseket, próbáld meg azt az emeltet szerintem..

2018. jan. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért mondanám a 60%-os emeltet, mert ha arra készülsz rendesen akkor simán megvan. Viszont bármikor állíthatnak össze olyan feladatsort, ami nehezebb, vagy csak neked nem fekszik és már ugrott is a 90%.
2018. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!