Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia bsc vagy Élelmiszermé...

Biológia bsc vagy Élelmiszermérnöki?

Figyelt kérdés

Eddig pontos elképzelésem volt meg minden. Biológia bsc és utána mesterképzés. De most ahogy voltam Education ez is tetszett nekem. Tudom, hogy az én dolgom lenne eldönteni meg minden. De ha valakinek van tapasztalata azt megköszönném :)

Mind a két képzést Szegeden képzeltem el :)



2018. jan. 21. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mind1. Mind a 2-vel magasabb beosztásban kezdhetsz a mekiben :)
2018. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Biológiával nehezebb elhelyezkedni (leginkább tanárnak lehet sajnos), élelmiszermérnökivel több lehetőség van pl Nébih, különböző gyárak, de laborba is lehet vele menni és itt magas a kezdő fizetés is. A legtöbb egyetem biztosít munkát (gyárakban) és ha elvégzed az élelmiszermérnökit
2018. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

2. válaszoló folyt:

Ha pedig végeztél akkor azok a gyárak át tudnak venni és van egy alap munkalehetőséged. :)

2018. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biológusként az élelmiszermérnökit javaslom... Jobb az elhelyezkedési lehetőség.
2018. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1-ke, ha lehetne, kétszer uppolnálak. :)) nagy puszi a pocidra.
2018. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a teljesség kedvéért hozzáfűzném, hogy unokatesóm most, az élelmiszermérnöki diplomája megszerzése után 2 hónappal a mekiben "szakaszvezető" vagy ilyesmi. :D Dehát mindig van lejjebb.
2018. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*-mája->ma
2018. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Élelmiszer mérnök:


[link]


240 bruttó. 150 nettó. Ez hol számít jó fizetésnek? Nem tartozik a jól fizetett mérnöki szakmák közé.

2018. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!