Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszertári aszisztens...

Gyógyszertári aszisztens (gyógyszer kiadó) vagy fogászato aszisztens képzés?

Figyelt kérdés

Felnőttképzésre szeretnék jelentkezni,érettségim van,cukrász a szakmám,eladóként dolgozom.

Szeretnék tanulni (igen 22 évesen jutott sajna eszembe)

De remélem nem későn. Leginkább a gyógyszerkiadó aszisztens érdekelne.

Ha kimondott gyógyszerkiadónak nem pedig készítőre jelentkezem,akkor csak kiadnom kell a gyógyszereket,igaz?


2018. jan. 22. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszeriparban nagy pénz van, azt javaslom a fogászattal szemben. Hogy pontosan mit kell csinálnod, nem tudom. Menj be egy gyógyszertárba, és kérdezd meg az alkalmazottakat!
2018. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm :)

Esetleg fizetésekről egy kb.értéket lehet tudni?

A jelenlegi munkahelyemen 109 000ftot keresek 10 órában heto 1 nap szabadmappal és 4 órás bejelentéssél..a környéken sajna seol nincs ez másképp.

Ehhez képest egy kb. Értéket tudnál mondani? :)

2018. jan. 22. 15:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Hibákért bocsánat,telefonról írok.
2018. jan. 22. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik országrszben élsz? A Tesco bruttó 200-at ad havonta + cafeteria. Az Aldinál 270 ezer a havi bruttó kezdőbér. Ha a munkakör, amiben dolgozol, legalább középfokú szakképzettséget igényel, megillet a garantált bérminimum, vagyis a szakmai minimálbér, ami jelenleg bruttó 180500 Ft. Ennyit mindenképp meg kell kapnod. Hogy a gyógyszertári dolgozók ténylegesen mennyit keresnek, nem tudom.
2018. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem, majd gyógyszerkiadóként kell megkapnod a garantált bérminimumot.
2018. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem csak kiadnod, azaz expediálnod kell a Patikéban. Laborban magisztrális készítményeket is kell csinálnod, árut kell át vegyél, amit a gyógyszerész megrendelt, valamint az officinát is neked kell feltöltened többek között. De ez dinamikus, hogy mikor hogy mit, hiszen vannak kollégáid is. Akinek pedig meg van az egyetem, az instant expediálhat, pl ilyen esetben nem ö fog ki menni mondojuk árut átvenni, és feltölteni.


OKJ képzéssel nem érsz sokat, hiszen ott a pénz számít leginkább. Tisztelet azért a kivételnek. Egyetemi képzéssel, gyógyszerész szakon több tudást adnak át, vagy ha nem is többet, MEGFELELŐT.


110 ezer forinttól sokkal többet fogsz keresni gyógyszer kiadóként. Ebben nyugodt lehetsz.

2018. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!