Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi tudományegyetemen lehet...

Pécsi tudományegyetemen lehet ergoterápiát tanulni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most volt az edukáció kiállítás, de nem volt alkalmam elmenni. És tisztában vagyok azzal is, hogy van internet keressem meg.

Az az igazság, hogy kerestem mindenhol, de nem tálaltam rá egyértelmű választ. Valahol olvastam, hogy 2018-tól ilyen szak is indul. Felvit böngészgettem, és láttam hogy az ápolás es beteg ellátás alapszakon sok mással eggyütt az ergoterápia is fel van sorolva. (dietetikus,ápoló, mentőtiszt.. Ezekkel eggyütt)

Lehet hogy velem van a baj, de ezen kívül semmi konkrét információt nem találtam róla. Tudna valaki segíteni?


2018. jan. 22. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én itt is keresgéltem, de semmi ilyenről nincsen szó, még a Google se dobott ki infót, max OKJ-t.

[link]


Aztán megtaláltam ezt a cikket: [link]

Szerintem nem külön szak, hanem betegellátásban csak bekerül a tananyagba. Ha pedig ilyesmi érdekel, akkor szerintem a gyógytornászt kellene megnézned.

2018. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm... Köszönöm szépen a segítséget :)
2018. jan. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!