Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretek tervezni, szervezni, jó vagyok nyelvekből. Szeretek digitális képeket, plakátokat szerkeszteni és érdekel a webdesign. Szerintetek pécsen milyen szakmát tudnék választani ami ehhez kapcsolódik? (Most fogok érettségizni, és utána mindenképp szeretném folytatni a tanulást. Lehetőleg felsőoktatásban)

2018. jan. 23. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Első mondatod alapján logisztika vagy emberi erőforrások. Második alapján OKJ webdesigner, onnan meg egyetem programozás (ott is van webes szakág).
2018. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reklám és marketing.
2018. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Logisztika ha jól tudom nagyrészt a szállítmányozással és annak kezelésével foglalkozik, az pedig kicsit távol áll tőlem.

Utolsó: Marketing érdekelne, de úgy hallottam azt sokan "büfésszaknak" nevezik, meg hát elég felkapott lett az utóbbi időben. Szerinted el lehetne vele helyezkedni? És sok matek kell hozzá?

2018. jan. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!