Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak?...

Milyen szakmát válasszak? Többi lent

Figyelt kérdés
Jövőre középiskolát kell választanom de nem tudom hogy melyiket. Szakmát szeretnék éretségivem. Szerintetek megéri? Ha igen milyen lányos szakmát és iskolát tudnátok ajánlani?

2017. jún. 22. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Paksi vagyok és nem steretnék koleszos lenni,legmesszebb Szekszárd
2017. jún. 22. 21:37
 2/4 anonim válasza:
Milyen szakmát szeretnél azt tudod? Szerintem mondjuk még ráérsz kicsit gondolkodni azon, hogy milyen suliba mész tovább.
2017. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi köze a nemednek a szakma választáshoz ?
2017. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kettő 12-es gimnázium van a Vak bottyán és a Balogh(Én a a baloghba járok)Ott nincs szakma.Fiatal vagy még ehhez hogy eldönts , nem igazán éri meg szakmás iskolába menned a semmiért.Van az eszi, de az elketronikai,gépészeti szak.
2017. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!