Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kodolányi János Főiskola,...

Kodolányi János Főiskola, Gazdálkodási és Menedzsment-szakról vélemény? (Budapest)

Figyelt kérdés
Nekem helyileg nagyon közel lenne és a nyíltnapon is szimpatikusak voltak (bár nyíltnapom kevés suli nem az). De sajnos olvastam már olyanokat is, hogy “A kodos diplomával csak kiröhögnek a munkaadók” . Leginkább azokra lennék kiváncsi akik ténylegesen oda járnak vagy jártak vagy van onnan közeli ismerősük. Valójában minden érdekel a sulival kapcsolatban (tanárok, elvárások, közösség,...)

2018. jan. 28. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

“A kodos diplomával csak kiröhögnek a munkaadók”


Ez így kicsit erős, de jogos. Mindenképpen csinálj valamit már a fősuli első éve mellett, konkrét szakmai munkát valahol, mert amúgy nagy hátrányba leszel a diplomagyárakkal szemben. Óriási a túlképzés a menedzsment piacon, és olyan erős szereplők vannak, mint Corvinus, ELTE (újabban), BGF... Nem rosszak az ilyen MÜTF meg ilyenek sem, de dupla munkát igényelnek már a suli első évétől kezdve.

2018. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 moment88 válasza:
Semmiféle hátrányod nem lesz. Kodós voltam, igaz én dolgozom rég óta, most épp befejezem az ELTÉN a nemzetközi számvitel mestert... egyik se nagy durranás.. ne adj azokra a véleményekre, amik valamit démonizálnak. A durranást úgy értem, hogy a kodó után egyáltalán nem tűnik nehéznek az ELTE... vagy én nem tudom ez min múlik, de komolyan nem. Mindenre távoktatásban meg levelezőn jártam. Soha nem voltam nappalis... lehet ezen múlik. Ha valaki 26 évesen kezd dolgozni, akkor lehet más az élmény.
2019. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!