Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár valaki a Kodolányi János...

Jár valaki a Kodolányi János Főiskolára Budapestre? A televíziós műsorkészítő felsőoktatási szakképzés érdekelne.

Figyelt kérdés
Most érettségizem,és az írásbeli eredményeimet már tudom,egész jó lett. A Kodóra jelentkeztem televíziós műsorkészítő szakra. Ha valaki jár oda,mesélne nekem magáról a szakról? Az is érdekelne még,hogy milyen lett az érettségid,hány pontod lett,stb. Mert ugye most a felsőoktatáshoz 240 pont kell. Ha van olyan,aki koleszos,akkor arról is érdekelne néhány információ! Köszönöm szépen! :)

#KJF #televíziós műsorkészítő #Kodolányi János Főiskola Budapest
2017. jún. 12. 17:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne,hogy hogy működött a felvételi,mikor tudtad meg,hogy felvettek-e. Szóval így minden :D (Kérdező vagyok)
2017. jún. 12. 17:47
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Én ott tanulok, idén kezdem a második évemet.

Nekem alapvetően tetszik ez a szak. Vannak érdekes tantárgyak, könnyebbek és persze nehezebbek is. Ha még soha nem foglalkoztál a médián belül semmivel, akkor elég furának tűnhet egy-egy óra, de szerinrem nagyon izgalmasak. Azt tudni kell, hogy az iskola minden lehetőséget megad a feladataid elvégzéséhez, a fejlődésedhez, de neked kell tenni azért, hogy valaki legyél majd.

Nekem 270 körüli lett a pontom, és késöbb is felvételiztem, de simán bekerültem.

Ha érdekel még valami, akkor nyugodtan írj privátban!^^

19/L

2018. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!