Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » GYTK mellett van esély egy...

GYTK mellett van esély egy kicsit dolgozni?

Figyelt kérdés

Mondjuk hétvégente, ruhatárban, az nyugis - mellette tanulni is lehet.

A tapasztalatok mit mondanak? Van olyan, aki dolgozik mellette?



2018. jan. 28. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát hétvégente még talán belefér, de sokat nem fogsz aludni, az biztos.
2018. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem ajánlom. Barátom is gytk-n van, van hogy reggel 8-tól este 6ig benn van, aztán edzésre meg, hétvégente is meccsei vannak. Ha szabadideje van akkor is tanul, ha meg pihen akkor gitározik vagy olvas. Ha meg mégis lenne időd meg lehetőséged "nyugis helyen" dolgozni akkor sokat nem keresnél. Elvégzed ezt a szakot aztán melózól. Aíg szüleid támogatnak max nyáron melózz, ha nem gyakszizol. :)
2018. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) gytk-s vagyok és egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy tényleg nehéz egyetem, sokat kell tanulni nehéz mellette dolgozni. De szerintem nem megoldhatatlan, ha mindenképpen szükséges, hogy munkát vállalj. A gond inkább, hogy össze-vissza vannak az óráid, így valami olyan kellene, ahol kötetlen munkaidőben tudsz dolgozni. De több ismerősöm is a vizsgaidőszakát jól beosztva meg tudott oldani 1-2 hét munkát persze csak a vizsgák után, illetve alkalmi karácsony előtti munkákat. Nyáron viszont első év kivételével gyakorlat van egy hónapig, de van még egy hónapod akkor is dolgozni. Ha kérdésed van nyugodtan írj :)
2018. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hol tanulsz, melyik városban?

És ha már a gyakorlatot emlitetted, azt fizetik?

2018. febr. 2. 12:16
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem fizetnek, csak akkor, ha 6 hétnél többet vagy egy patikában, (ez 4. és 5. évben fordulhat elő ). Ilyenkor hetente a mindenkori minimálbér 15%-át kapod
2018. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Jelenleg harmadéves vagyok Szegeden. Visszatekintve, az első évben lett volna idő dolgozni. De az első évben ki kellett használni az időt, bulira, pihenésre. Aztán másodévtől esélytelen volt dolgozni a sok tanulás miatt.

Jelenleg harmadévben örülök, ha eltelik egy nap anélkül, hogy ne akarnék kirohanni a világból. Ha még dolgoznom is kéne, tuti megcsúsznék.

Van egy évfolyamtársam, aki ruhaboltban dolgozik, de látszik, hogy kicsit meg van törve, annyit nem ér még havi 35-40ezer forint se, hogy zombivá válj. (Jó tanulással is egész jó ösztöndíjakat lehet kapni!)

2018. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!