Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek érettségi hogy fog menni?

Matek érettségi hogy fog menni?

Figyelt kérdés

Minden tantárgyból csináltunk próbaérettségit és ezek az eredmények születtek:

Töri 4-es ,magyar 3-4-es (2 ponton múlt a négyes) ,angol 3-as szakmai 3-as és matek.... 2-es úgy hogy nem értem el a 25 pontot hanem szóbeliznem kéne mivel 20 pontot értem csak el..

Nem értem ,valamiért nem megy az a tantárgy,mit csináljak ha matekból szóbeliznem kéne? Nehéz?



2018. jan. 30. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nektek sem mondta el a matektanárotok hogy is kellene megírni az érettségit (vagy csak rosszul javította). 25%-ot mindenki el tudja érni, aki nem sérült mentálisan. Mindegyik feladathoz az összes képletet oda kell írni ami eszedbe jut (illetve bent van függvénytáblában), behelyettesítgetni pár értéket és akár 1 darab kiszámolt végeredmény nélkül is el lehet érni az elégséges szintet. (Ezt teljes bizonyossággal állítom, mert tavalyit direkt megoldottam így a matekérettségi-feladatsort és odaadtam a matekszakos szomszédomnak hogy javítsa már ki ezt is a többivel. Úgy, hogy csak a legegyszerűbb pár feladatot számoltam ki lett 34% ha jól emlékszem.)
2018. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Függvénytáblát nem használhattunk,de én is csináltam otthon szeptember óta,volt már 18 pontos volt 23 ,27 sőt 30 pontosat is írtam .

De ha nem sikerülne milyen a szóbeli?

2018. jan. 30. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi fog az írásbeli is. Addig még van idő, és egyre inkább fogod tudni, hogy mire készülj! Sok sikert!
2018. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak hogy bátorítsalak: érettségin LEHET függvénytáblázatot használni! Szinte minden képlet benne van, amiket használnod kell a feladatok megoldásához. Gyakorold az eddigi érettségi típusfeladatokat. Amelyik a legnehezebben meg, találsz a neten videókat a megoldási stratégiájukról! Sok sikert, menni fog!
2018. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Középszinten:

csak írásbeli van

2 részből fog állni: egy 45 perces és (azt hiszem) egy 135 perces. Függvénytáblát és számológépet vihetsz, de a számológép nem lehet grafikus ábrázolású (Pl.:TI számológép). Egy Casio jó lesz a célra. A függvénytáblázatban meg semmilyen egyéb firkálás, puska, jegyzet stb. nem lehet.

Akarom mondani hogy én matekingen készülök/tem matekból nagyon hasznos oldal és olcsó is.

2018. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget!

Kozepszinten is van szobeli ha nem eri el az illeto a kettest

2018. febr. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!