Tovább tanulás?

Figyelt kérdés
Nagyon elszurtam a központim..... 40 pontos lett...félévkor csak matekból leszek 3mas a többi 4es 5os 7.evege ennél kicsit rosszabb volt.... tudnátok olyan gimnáziumokat mondani ahova félvenenek? Így rozsadomb környekenel, eurócenternel, nyugatinal és a Duna Plazanal vagy is ezeken a környékeken. Nekem ezek a legmegkozelithetobbek solymáron lakom és Pestre szeretnék menni,es kérlek ne mondjatok h ha ilyen rossz a központim akkor menjél szakgimnáziumba, mert én ha készültem volna megtudtam volna írni sokkal jobra is a központim csak 1.5 hónapig kórházban voltam és nem nagyon tudtam készülni.

2018. jan. 30. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért akarsz Pestre menni? A Klébit nem akarod megpróbálni? Nem rosz suli, de úgy tudom, idén kevesen jelentkeztek, tehát akár lehet is esélyed.
2018. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet megpróbálom
2018. jan. 30. 19:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2018. jan. 30. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy próbálhatod a Petőfi Sándor gimit is ha matekból megvan a 10 pontod. Az alattival nem állnak szóba veled sajna :(
2018. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!