Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék továbbtanulni, de...

Szeretnék továbbtanulni, de nem tudom hogy?

Figyelt kérdés
Érettségi után elmentem melózni egy gyárba mert máshova nem vettek fel most viszont elhatároztam hogy szeretnék továbbtanulni, csak nem tudom ennek a menetét.. és, hogy egyáltalán lenne-e esélyem? Egyébként diszkalkúliás vagyok nem tudom ez mennyire hátrány?
2018. febr. 2. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érettségid van? Ha igen, akkor éppen időben vagy még, ugyanis február 15-ig kell leadni a jelentkezésedet az egyetemekre.


Milyen szak érdekelne?

2018. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A diszkalkulia(SNI) miatt 50 plusz pontot kapsz felvételinél(ha van róla papírod), viszont nyilván jó pár szakot "kizár" (pl.: közgazdasági, mérnöki szakok), de nyilván vannak olyan szakok, ahol nem probléma
2018. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van érettségim és a diszkalkuliámról is van papírom, de jelentkezni hogy lehet? Még nem tudom mit szeretnék pontosan és hogy hova, de ha körbenézek szerimtem hamar eltudom dönteni, csak a jelentkezéssel kapcsolatban nem vagyok tisztában.
2018. febr. 2. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

felvi.hu-n kell regisztrálni. Ott minden le van írva.


A szakokat itt találod:

[link]

2018. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy esetleg itt is böngészetsz:


[link]

2018. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgass a felvin, a tájékoztatóban minden benne van, még van időd jelentkezni, ha tudod, hogy mit szeretnél.
2018. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!