Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már nem tanulok a neptun...

Ha már nem tanulok a neptun elérhető?

Figyelt kérdés

novemberben igényeltem a bursát meg is kaptam és áprilistól fogják folyósítani nekem idén júniusig lesz jogviszonyom ( fosz-t tanulok jelentkezek alapszakra ) de ha nem vesznek fel én a szeptembertől-júniusig eső pénz 2017-18-ra 10 hónapra megkapom akkor nyáron is ha nekem júniusig van jogviszonyom van április május június 3 hónapra fogom megkapni amikor van neptunom is iletve jogviszonyom is ? ( ha nem vesznek fel alapszakra )

illetve ha végzek a fosz-al júniusba akkor a neptun az még nekem elérhető vagy alapszakon úgy nemtunkódom lesz amint felvesznek ?


2018. febr. 2. 17:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!