Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy török sorozat (Ask...

Van egy török sorozat (Ask Laftan Anlamaz) már elérhető angol felirattal! (sajnos én nem angolt tanulok) Rengeteg embert érdekelne magyar felirattal. Esetleg valaki nem vállalná? Sokan hálásak lennének.

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit fizet ez a sok ember?
2016. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hálával fizet+rengeteg megtekintéssel :)
2016. dec. 13. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazán összedobhatnának minimum egy ezrest. Ha százan megteszik, az már százezer forint, ami még mindig baromira nevetséges összeg egy 22 részes évad lefordítására.
2016. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nyilván az ingyen munka és a sült galamb vonzóbb.
2016. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ti így gondolkodtok,DE vannak olyan emberek akik szívesen INGYEN vállalják a sorozatok/filmek feliratozását.(hasonlókat keresünk) :)
2016. dec. 13. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert érdekli őket az adott sorozat, ráadásul így munkát is kapni. Milyen nyelven beszélsz, nyilván a magyaron kívül?
2016. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Német és spanyol. Sajnos németül csak 2 jelenet van fent.:(
2016. dec. 13. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
A C1 torok nyelvvizsgaig cirka 350 ezer forintott koltottem nyelvtanarra es nyelvi kornyezetbe valo utazasra. Majd, ha tudok halaval fizetni a nyelvvizsgaert es a nyelvtanaromnak (aki mellesleg igen szep oraberert fordit torok sorozatokat), akkor leforditom szivesen :').
2016. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De hogy lehet megcsinálni hogy magyar felirattal nezhessuk ?

Én nagyon szeretem már a 21 résznél tartok de nincs tovább feliratozva :((( Éhez tudni kell törökül ? Hogy megcsináljuk hogy legyen magyar felirattal?

2017. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!