Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek természettud...

Mi a véleményetek természettudományi (biológia) szakon levelezős órarendet választani? SZTE Biológia alapszakon levelezős órarendről valakinek véleménye?

Figyelt kérdés

Most jelölöm be a három szabadon megjelölhető szakot, érdekelne hogy levelezőst érdemes-e jelölnöm?


Első helyre nappali tagozatos (minden hétköznap bejárós) képzést jelöltem be, utána viszont elgondolkoztam a levelezőn.


Fontos tudni, önfenntartó vagyok, saját keresetből élek. Szüleim nincsenek, egyedül barátnőmre tudok számítani, de őket semmi ilyesmivel nem szeretném terhelni. Egyébként is, ők Pilisvörösváron élnek, tehát borzalmasan messze Szegedtől.

Szóval egyetem mellett muszáj lesz továbbra is dolgoznom (már 2 éve dolgozom), és ezért gondoltam arra hogy hétköznapokat munkával, hétvégéket egyetemmel tölteném. Persze nappalin is menne még az önfenntartás, meg tudom úgy szervezni az időmet, és ha kell kollégiumba is tudok menni ami sokkal költséghatékonyabb mint egy albérletben szobát bérelni. (ezt csinálom most).


Mit gondoltok?

Köszi a válaszokat

20/F



2018. febr. 5. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Levelezőn mikor van oktatás?
2018. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Mely napokon?
2018. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!