Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a dexam...

Mi a véleményetek a dexam nyelvvizsgáról? A felkészítő könyvvei alapján jól fel lehet rá készülni vagy kevés?

Figyelt kérdés
Tudom sokan lenézik hogy az nem is nyelvvizsga ; " túl egyszerű; azt csak a debreceni egyetem csinálta a diákjainak stb.... nekem pontszerzés céljából NAGYON fontos lenne ezen fog múlni h felvesznek e vagy sem nagyon kell az a +28 pont ezért szeretnék menni a " legbiztosabbra " tudom nem 100% itt sem h meglesz de több esélyt látok rá ( április 28 az írásbeli ) ... ezért kérdezem hogy ha a könyvből gyakorlok akkor elég valószinű a siker ? Most a papir lenne a lényeg de utána is szeretném folytatni a tanulást magán tanárnál és a felsőfokú illetve a tudás a cél
2018. febr. 5. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én előtte való nap kitöltöttem néhány mintafeladatot és bőven meg lett. Ez persze attól is függ, hogy milyen szintű az angol nyelvtudásod. :)
2018. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért hagyjuk már, hogy milyen könnyű... Igen, nekem nagyon is könnyű volt, nem készültem rá, mert eleve B2 szint felett van az angol tudásom. Akinek nincs megfelelő nyelvismerete, annak igenis készülni kell! Pl tanultam németet, oroszt, latint, de ha ezekből mennék most középfokú vizsgára, igen is kellene egy két hónap...
2019. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!