Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a jobb? Gyógypedagógia...

Melyik a jobb? Gyógypedagógia vagy tanító?

Figyelt kérdés

Értem ezt az elhelyezkedésre, fizetésre, tovább fejlődési lehetőségekre! Ha érdekes zalai viszonylatban érdekel mindez!

Ugye tanítóból lehet tanár, gyógypedagógusból hova lehet tovább lépni?

Köszi a válaszokat előre is. :))


2018. febr. 5. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi hogy foglalkoztal velem és írtál! Igazából nem tidok egyenlőre dönteni, mert mindkettő érdekel. Ha lehetne a kettőt végeznék egyben, de sz meg sok lenne. Fejlesztő pedagógus is érdekel. Talán sikerül eldöntenem. :)
2018. febr. 7. 20:28
 12/13 Jedwardlove ***** válasza:
100%
Szia :) Én gyógypedre járok a Bárczin, Pesten. Egyetértek az előttem szólóval, szerintem gyógypeden belül több lehetőséged van, és tanítóként is elhelyezkedhetsz. A magántanításhoz meg nem szükséges diploma, én is korrepetálok gyerekeket az egyetem mellett, imádnak hozzám járni, és a szülők is megbecsülik a közösen elért eredményeinket a gyerekekkel. Én szakirány szempontjából az auti, illetve tanakot mondanám, amivel szerintem jól lehet keresni, ha ügyesen csinálod. De logopédusként is rengeteg lehetőséged van,pl. színházban is dolgozhatsz színészekkel, nagyon sokszínű, végtelen a lehetőségek tárháza.
2018. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök a sikerednek, és köszönöm hogy megosztottad velem. :)

Meg ràgodom rajta kicsit, bennem inkább tanári tanítói véna van kis koromtól kezdve. Az öcsémet én tanítottam meg olvasni, hozzáteszem hogy óvodás volt :D

2018. febr. 8. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!