Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanari kepzes kulon...

Osztatlan tanari kepzes kulon epuletben?

Figyelt kérdés
Pl valasztom az angol-foldrajz szakpárt(ELTE), akkor elvileg teljesen kulon epuletben lesznek az oraim. Összeállítható így normális órarend, hogy ne kelljen fél órákat tömegközlekednem a 3 hely között(ppk,btk,ttk)? Vagy mindenképpen elveszi az egész napot az ide-oda szaladgálás?

2018. febr. 5. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna lesz ingázás, a lágymányosi TTK épülettől eljutni a Pesti oldalra a másik kar épületeihez elég időigényes.
2018. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ja PPK-BTK-TTK közt fogsz ingázni mint gólyafos a levegőben
2018. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehat mindenkeppen elcseszem vele az egesz napot?
2018. febr. 6. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem mindkét szakom BTK-s,így csak hallomásból tudom. Ha szerencséd van, szét tudod őket szedni napokra (egyik nap TTK-másik nap BTK-még egy nap PPK), de ez a nagyon optimista hozzáállás. Naponta egyszer tuti megteszed a BTK-TTK távot.
2018. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A földrajz meg az angol tanszék között kell

"ingáznod"

2018. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!