Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az osztatlan képzést...

Ha az osztatlan képzést abbahagyom, s osztott képzésre jelentkezek, hány államilag támogatott félévem marad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!.

Tvsz, google, eduline stb. sehol nem kaptam erre valaszt.

Egy alapszak 3.félévének vizsgaidoszakaban jarok(baklövés).

De mindig is allatorvos szerettem volna lenni, ezert szeretnem itthagyni a jelenlegi kepzest, s atmenni.

Viszont a jelenlegi szakom mivel osztott, az allam 12 felevet tamogat(mesterrel vagy masodik diplomaval egyutt, plusz 1ev), amibol mar harmat elhasznaltam. Az allatorvosi eseteben pedig 14-et.

Akkor ha valtok, nekem hany felevem marad? Ugyanis eddig max 12 volt, de ha az allatorvosi eseteben 14, akkor meg maradt 11 felevem, vagy csak 9?:(



2018. jan. 3. 04:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam, 13 felevet tamogatnak allatorvosin.
2018. jan. 3. 04:19
 2/3 anonim ***** válasza:
10 féléved marad az állatorvosin (mert az aktuális szak követelményei számítanak). DE! azt tudod, hogy az állatorvosin a tandíj 1M/félév! Szóval ha nem csúszol, akkor is min. 3M-t kell majd fizetned. Csak mérlegeld, hogy menni fog-e.
2018. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha 3 félévet használsz el, akkor szerintem 11 fog maradni az állatorvosin, de ahhoz majd passzíválj, ne használj el egy negyedik félévet :)
2018. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!