Orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Az van,hogy közgazdasági suliba járok. 11es vagyok és most döntöttem el,hogy szeretnék orvosira menni. Kémia ,biológia még nem igazán megy. Érettségiig sikerülne valahogy kellően felkészülnöm?(közgázból is érettségizek,mert kötelező) tanácsok esetleg? Mondjak le róla?

2018. febr. 6. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj le róla, de talán kellene 1 évet hozzáértő szaktanár segítségével felkészülni, mert amire te önmagad képes vagy, az feltehetően nem az emelt szintű kémia és biológia érettségi.
2018. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem képes vagy rá, ha igazán ezt szeretnéd. Akár egyedül is fel lehet készülni, de tény, hogy nagy szorgalom kell hozzá, ha nem vagy jó ezekből.
2018. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sok sok kitartó munkával lehetséges! Oda is csak emberek járnak (és nem is mind okos :DD )
2018. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdesz készülni, akkor persze, ennyi idő alatt még simán. Azért nem árt szerintem, ha a nyarat is rááldozod.
2018. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!