Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az esélyem bejutni a...

Mennyi az esélyem bejutni a DNG-be?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek és az lenne a kérdésem hogy így a szóbeli előtt milyen esélyeim vannak a DNG-be (Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium) bejutni? A jegyeim: 50/46 Központim: 41 a matek és a magyar is DNGsek válaszát várom :-) a haladó és a kezdő tagozatra is jelentkeztem

#felvételi #DNG #2018 felveteli #Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium
2018. febr. 6. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a haladót jelöld meg 1 helyen ha már tanultál németet. Ha nem szúrod el az írásbeli németet és a szóbelit, akkor tuti bent vagy a haladón. Haladón ugye csa a központ matekot veszik figyelembe. Ha írásbelin tudsz egy 25-30 pontot produkálni, akkor ott leszel az első 25-ben. Kezdőre már most borítékolom neked, hogy felvesznek.
2018. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és én ugyan 25 éve voltam DNG-s de a lányaim most 0. és 1-be járnak, azért vagyok képben. ;-)
2018. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Egyébként a haladót jelöltem elsőnek mert nár 8 éve tanulom a németet
2018. febr. 6. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyes. Majd írd meg, hogyan sikerült és melyikre vettek fel.
2018. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kezdőn jelenleg 36. haladón pedig 53. vagyok, milyen esélyeim vannak?
2018. márc. 12. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdő 100%,hogy meglesz(ha odajössz akkor osztálytársak leszünk),kezdő pedig szerintem nem annyira nagyon esélyes,de azért lehetséges!40. hely körül szoktak állni az utolsó bejutók itt ha jol tudom
2018. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!