Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A dietetikára nehéz bejutni?...

A dietetikára nehéz bejutni? Van olyan nehéz mint az orvosi? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Eddig 3-4-5-ös tanuló voltam.

3=matek,töri,fizika

4=nyelvtan,infó,kémia


2017. aug. 13. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
A jegyeid szinte semmit nem jelentenek, mert 300 pontod hagyományos pontszámítással is az érettségidből lesz, úgyhogy több helyen is tudod majd korrigálni, ha a jegyeid nem olyan kiemelkedőek, arról nem is beszélve, hogy pl matekból én is hármas voltam, de aztán az érettségim ötös lett és a kémiás számolások is simán mentek, fel is vettek az orvosira, szóval a pontokon kívül nem sokat jelentett. Szerintem kevesen jártak orvosira és dietetikára, hogy ezt meg tudják mondani neked, de a dietetika nem hirhedt arról, hogy olyan nehéz lenne. Biztos nem lesz mindenhol sétagalopp, de egyik egyetemi szak sem az. A ponthatárok szerencsére nem húzósak, szóval én amiatt nem aggódnék, de a Felvin meg is tudod nézni, illetve van pontszámító kalkulátor, amivel kiszámolhatod, hogy nagyjából milyen eredmények kellenek ahhoz, hogy biztosan bekerülj.
2017. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!