Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány %-ban függ egy 7 éves...

Hány %-ban függ egy 7 éves gyerek intelligenciája a szülők által szerzett élményekből, és a születési, tehát eredendő intelligenciától?

Figyelt kérdés
Mivel még nem vett részt a közoktatásban ezért az esze kizárólag a szülőktől és az ő általuk a gyereknek biztosított élményektől függ. Tehát a kérdés butítva az hogy ha hülye a gyerek, arról mennyire tehet a szülői neveltetés?
2018. febr. 7. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem is és én is közepes tanulok voltunk. Igy a gyerekemtől sem vártam ennél többet.ennek ellenére kitünő tanulo lett.

De azért valamennyire számit a szülői neveltetés is.

2018. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
intelligencia kb semmiben az agytérfogatot gének határozzák meg persze egy bálnának nagyobb az agya mint nekünk de hát okosabb is hisz sokkal nagyobb bodyt tud mozgatni a kutlúra megint csak egy másik kérdés mert minden országban más a kultúra tehát kb 0% azt mondanám
2018. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szüleim közepes tanulók voltak, mi a tesómmal kitűnőek (én még a főiskolán is). A párom és szülei szintén közepesek, a bátyja 4es/5ös tanuló, diplomás.

Szerintem függ attól, hogy hogyan nevelnek a szülők és milyen elvárásaik vannak, viszont más tényezők is hatással vannak rá. A tesóm okos viszont lusta, mindig ráerőszakolták a tanulást. Az én eszem kevésbé fog, de nagyon szorgslmas és maximalista vagyok.

2018. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!