Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika szakon vagyok, de...

Anglisztika szakon vagyok, de szeretnék mellé gazdasági szakot is tanulni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Eredetileg gazdasági szakra szerettem volna jelentkezni,de azokhoz nem volt elég pontom, így mardt az anglisztika. Ez viszont magában kevés lesz ezért vagy turisztik át vagy pénzügy és számvitelt szeretnék mellé tanulni. Ezeket ugy tudom felvenni mellé, hogyha megvan a felvételi pontom vagy ilyenkor alcsonyabb ha már az egyetemen vagyok?

2018. febr. 7. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanazt a felvételi pontszámot kell elérned, mint mindenki másnak.

A turizmusnak sok hasznát nem veszed így se, a psz viszont húzós lenne mellette. De amúgy attól függ mihez akarsz vele kezdeni. Ha az anglisztika annyira nem érdekel azért akarsz gazdaságira menni akkor a mostanit hagyd inkább.

2018. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!