Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire lenne jó...

Szerintetek mennyire lenne jó választás?

Figyelt kérdés
Egyetemi felvételi előtt állok éppen és nagy dilemmában vagyok, hogy milyen szakokat jelöljek meg. Felmerült bennem egy merész gondolat, hogy esetleg műszaki menedzser szakra is jelentkezem. Viszont nem tudom, hogy mennyire szenvednék ezen a szakon. Matek faktos vagyok egy gimnáziumban és mindig meg volt belőle a négyesem. A természetismereti tárgyakkal sem volt soha semmi problémám, mindig megtanultam,amit kellett. Szerintetek hagyjam meg lehetőségnek ezt a szakot vagy inkább keresek valami mást? Előre is köszönöm!
2018. febr. 11. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha négy nappal a jelentkezési határidő előtt még nem vagy biztos benne, hogy mire jelentkezz, akkor ajánlatos megjelölnöd, legalább a három ingyenes jelentkezési hely egyikére(de én a helyedben akár a 2000Ft-ot is kifizetném, hogy azon felül megjelöljem ha kell). Ezután pedig Július 11.-ig EGYSZER változtathatsz a megjelölt képzések sorrendjén.(magyarul addig még átgondolhatód, hogy a megjelöltek közül mit is akarsz jobban). A Műszaki menedzser pedig nem számít nehéz szaknak, persze ez is egyetemre válogatja.
2018. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát egy gépészmérnök majdnem jobb lenne, de egy mű menedzser sem rossz.

Szakmán kívül amivel pénz kereshetsz oda kell mind matek vagy legalább 2 nyelv ismerete.

Amúgy mindent lehet. Én is csak matek fakttal lettem mérnök. Első 1 félévben volt előnyben az aki szakmai középsuliból ment. Simán behozható szorgalommal a dolog.


Ha nem mennek a nyelvek, és nem is matekos szakon tanulsz akkor meg sajnos elég gyér fizetési kilátásaid lesznek sajnos.

2018. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!