Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre lenne érdemes...

Milyen egyetemre lenne érdemes menni? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés

Szóval, végzős vagyok Szerbiában.Magyar nyelvű szakon Számitógép elektrotechnikusnak tanulok.Útálom.Ez nem volt mindig így,az utóbbi másfél évben kezdtem elveszíteni a kedvem az egésztől.

A nagy szerelmem a labdarúgás.Az álmom ,hogy profi legyek ,és tán ígéretes tehetség vagyok.Ezért mindent meg is fogok tenni ,hogy ne csak álom maradjon.

De persze erre nem lehet alapozni, ezért tovább kéne tanulnom ,de az a gond ,hogy fogalmam sincs ,hogy mit is?Vannak érdeklődéseim ,de nem tudom belőlük összerakni mit tudnák szenvedés nélkül tanulni, amivel utána jó munkahelyet is kaphatok.

Érdekelődési köröm így néz ki:

-Sport

-Egészséges táplálkozás

-Autók,motorok,kamionok - ezekből a veteránok is a fétisem.

-Történelem

-Politika

A németül szinte anyanyelvi szinten tudok, és az angol is fekszik.Szerbül is anyanyelvi szinten beszélek.Eddig úgy gondoltam ezzel kéne valamit kezdeni, de konkrétan nem tudtam rájönni ,hogy mit is lehetne.



#továbbtanulás lehetőség #továbbtanulási problémák
2018. febr. 11. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha végzős vagy akkor a profi labdarugásról már lekéstél.


Az általad felsorolt vonalak közül amiben pénz van az pont az amit tanultál. Nem lehet, hogy csak az iskolai oktatás gyenge minősége miatt utáltad meg? Egyetem azért más mint a gyenge középsulik... Felesleges, elavult dolgaikkal..


Mert ha esetleg mérnök/gazdasági informatikus, villamosmérnök vonalon tanulnál tovább ilyen nyelvtudással (angol,német anyanyelvi szint, szerb) azért lehetne keresni elég-elég szépen :D

2018. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, lehet van benne valami ,hogy az oktatás gyenge minősége miatt untam rá,de viszont meg tényleg minimális örömet sem lelek a szakomban.Tisztaban vagyok vele én is ,hogy marha nagy lóvé van benne ha magas szinten nyomja valaki, de ez engem nem tud motivállni.

Egyebként meg debütáltak már 20 évessen nb1-ben..

2018. febr. 11. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A foci felejtős, ennyi idősen szóba sem állnak már veled.

A többi közül a nyelek, ha tényleg olyan szinten beszéled, ahogy írod.

2018. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!