Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre érdemes...

Melyik egyetemre érdemes elmenni tanárképzőre?

Figyelt kérdés
Nekem egy kicsit korai erről beszélni, de annyira megszerettem, és tudom, hogy tanár szeretnék lenni. Biológia-földrajz tanár szeretnék lenni, mert ez az a 2 tantárgy, amelyik elnyerte a tetszésemet az évek során. :) Mennyi pont kell az érettségin, és az utolsó 2 évben a középsuliban egy tanári szakra, hogy fel tudjanak venni valamelyik iskolába? Milyen érettségi kell hozzá? Valamint főiskola, vagy egyetemre érdemes elmenni? Mindig olyan 4-es tanuló voltam, de félek, hogy jövőre egy kicsit nehezebb lesz. Tudom, még csak 10.-es vagyok, de én már eldöntöttem, hogy ez a munka a szenvedélyem. :)

2018. febr. 12. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézegesd a felvi.hu-t, sok kérdésedre megkapod a választ. Ha még azután is van kérdésed, akkor kérdezhetsz, de az egészet nem magyarázom el, jól le van írva a felvin.
2018. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!