Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A nk-n mennyire nehéz a most...

A nk-n mennyire nehéz a most szeptemberben indult osztatlan államtudományi szak?

Figyelt kérdés
Oda készülök menni,de levelezősre és érdekelne,hogy mennyire megcsinálható vagy mennyire erős képzésről van szó? Előre is köszönöm
2018. febr. 12. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon seggelős. Sőt, van benne rendesen matek is (mikro-és makroökonómia, statisztika, stb.).Tehát ha nem vagy reálos beállítottságú is, akkor gondold át.


[link]

2018. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Összességében egy vicc... A statisztika tényleg nem könnyű, de az pl. van közigazgatás szervező szakon is (ami szintén egy vicc) és azért egy átlagos képességekkel megáldott ember, egy kis szorgalommal simán megbirkózik vele.

Különben meg az egész egyetem botrányosan szar. Javaslom kicsit olvasgass tapasztalatokat mielőtt jelentkezel!

2018. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
És mi olyan vicces benne ? Mondd el, hadd nevessek én is:)
2018. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönök minden eddigi választ jöhetnek még.Arról tud valaki valamit hogy levelezősre is lehet e menni?
2018. febr. 27. 10:27
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Az elsőt cáfolnám, én idén kezdtem, a mikro/makroökonómiában itt egyáltalán nincs matek, csak elmélet, a statisztikához viszont tényleg kell, de az csak egy féléves tárgy (de sajnos nem könnyű, viszont ha van korábbi szakvéleményed diszkalkuliáról vagy matematika tanulási nehézségről, felmentést kérhetsz a számításos rész alól). Amúgy szerintem érdekes és jó szak, abszolút humán érdeklődésűeknek való, az órarendet korrektül össze lehet állítani, a tanárokkal elégedett vagyok, seggelősnek seggelős, de szerintem bőven teljesíthető mert korrektül vizsgáztatnak, én tudom ajánlani.
2018. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy van levelezős tagozat is, a felvi.hu a barátod :)
2018. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az NKE honlápján is találsz információkat.
2018. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat főleg az ötösét,remélem akkor nekem is beválik.Itt ezen az oldalon olvastam hogy levelezősre csak az mehet aki már eleve a közigazgatásban dolgozik,de én nem ezért tettem fel a kérdést erre vonatkozóan.
2018. márc. 14. 10:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ötös vagyok, erről én is hallottam hogy a levelezős azoknak van akik már eleve a közigazgatásban dolgoznak, de nem tudom idén hogy van.
2018. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,valaki ha tudja létszíves majd írja meg hogy estire akkor most mindenki mehet vagy nem?(A felvi-n nem ír ilyet meg az nke oldal se de itt a Gyk oldalon valaki írta de ő se tudta pontosan)
2018. ápr. 25. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!