Gimnázium-váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég nagy gondban vagyok(hogy szépen fejezzem ki magam).

Az alapsztori a következő:10.osztályos vagyok és biológia-kémia szakos.Nos,ez másfél éve afféle,,ha ló nincs,szamár is jó"-döntés volt.Maradjunk annyiban,hogy nem éppen reál beállítottságú ember vagyok.Sőt,tulajdonképpen abszolút nem vagyok az.Színész akarok lenni,mióta az eszemet tudom.Azonban ezt nem mertem sem magamnak,sem a szüleimnek beismerni.(Így kerültem ide.)Egy olyan kisvárosban élek,ahol az orvos és az ügyvéd A MUNKA,a többi meg le van ejtve.Azt hittem,én is orvos leszek és eltűnök a süllyesztőben a többi kisvárosi,jómódú emberrel együtt.Itt lépett érvénybe az ,,el is hitted,mi?"-elv.Nem bírom.Nem azért,mert buta vagyok(4,5-ös átlaggal nem fogom magam butának nevezni) és nem azért,mert gyenge vagyok.Egyszerűen nem EZ érdekel.Nekem egy dráma,de minimum egy humán tagozaton lenne a helyem.Ehelyett itt esz szét a rozsda.Színészkedni akarok,drámákat magolni és énekelni.

Szóval,magammal megvitattam,hogy még egyszer bepróbálkozom a szüleimnél az iskolaváltás gondolatával(igen,már egyszer próbálkoztam).

Van olyan köztetek,aki váltott már egyik gimnáziumból a másikba?Egy olyan gimiből,ahol nem kell központi egy olyanba,ahol kell?

Légyszíves,osszátok meg velem a tapasztalataitokat.Szükségem lenne rá.

(Kitűzött gimnázium:Debreceni Ady Endre)


2018. febr. 12. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!