Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy OKJ -s képzésnél milyen...

Egy OKJ -s képzésnél milyen feltételei vannak annak, hogy rédzletre fizethessek?

Figyelt kérdés
Gondolom, ha nem dolgozok, akkor ez nem lehetséges...
2018. febr. 14. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A képző intézménnyel beszéld meg. Én is részletben fizettem.
2018. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi majd annak is eljön az ideje, csak az eddigi 2 hívásból még nem vették fel, s elég alkalmatlan időpontokban lenne nekem is időm...

Viszont én hivatalósan nem dolgozok.


Nálad úgy adtak részletfizetési lehetőséget, hogy nincs jövedelmed? (Mert ha igen, akkor legalább tudom, hogy egyáltalán létezhet ilyen)

2018. febr. 14. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki nem kérdezte, hogy dolgozok-e (egyébként dolgoztam). Bementem az irodába, és megkérdezték, teljes összeget fizetek-e, én meg mondtam, hogy ha lehet, akkor nem egyben fizetném. A tanfolyam végéig két vagy három részletben kifizettem, tehát ráadásul olyan ütemezésben, amilyenben én akartam.
2018. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!