Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tovább érettségi után?

Hova tovább érettségi után?

Figyelt kérdés
Nagyon tehetetlen 11.osztalyos 17 éves lány vagyok. Egy elég erős gimnáziumban tanulok Szabolcs megyében. 4,6os az átlagom. Szerintetek egyetem vagy valamilyen okj-s képzést csináljak meg? Őszintén semmi sem érdekel, matekból nulla vagyok, biosz az ami nagyjából megy de orvosit nem bírnám. Szerintetek hova menjek ha semmi érdeklődési köröm sincs?

2018. febr. 17. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát legfőbb ideje, hogy kitaláld, hogy mihez akarsz kezdeni magaddal, ezt senki nem döntheti el helyetted. Csak érdekelt valami, elvégre már 17 éves vagy, ha tényleg abszolút semmi nem érdekel, akkor mivel töltötted eddig az időd???

Ha továbbra is bizonytalan maradsz, akkor inkább hagyj ki egy évet, menj el közben dolgozni és gondolkodj! Ha egy kis affinitásod van az egyetemre, akkor az OKJ csak időpocsékolás (a "képzések" nagy része rettentő alacsony színvonalú, nem tanulsz semmit, és nem kapsz jogosultságot semmire)

2018. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!