Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9dikes szakközépből szeretnék...

9dikes szakközépből szeretnék iskolát váltani, milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Minden esetbe váltani szeretnék,csak 9dikes év ismétléstől félek...segítene valaki abban hogy milyen opciok vannak ilyenkor?szakácson vagyok es ugyanarra a szakra más suliba nem szeretnék

2018. febr. 22. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"szeretnék iskolát váltani"

"ugyanarra a szakra más suliba nem szeretnék" - most mit szeretnél?


Február vége van. Szólsz a szülőknek és az osztályfőnöködnek, hogy a 10.-et máshol szeretnéd kezdeni. Előtte egyeztetni kell az új iskolával, hogy átvennének-e.


Kicsit kevered a szavakat: nem minden esetbe hanem minden esetre, itt pedig azt akartad mondani, hogy mindenképp.

Nem 9dikes hanem 9.-es.

Próbáld meg érthetőbben kifejezni magad.

2018. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

66%-os válaszadónak. Jól van, igen, rosszul fejezte ki magát, de érthető mit szeretne kifejezni és szerintem szerencsétlen inkább a kérdésére szeretne választ kapni nem azt akarja olvasni, hogy más hogy szólja le a helyesírását.

A válaszom pedig: Milyen szakra szeretnél átmenni? Mert ha pl kőművesre az szívás, mert nem azok a tantárgyaid, mint szakácson és akkor szerintem különbözeti vizsgát kellene tenni vagy nem tudom, kérdezzétek meg a másik iskola igazgatóját. Ha viszont mondjuk vendéglátósnak mennél el, akkor azért nyert ügyed van, mert mind a kettő vendéglátóipar, ergo nincs sok lemaradásod.

2018. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!