Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikus képzésről...

Mérnökinformatikus képzésről van lehetőség átjelentkezni gazdaságinformatikára másik suliba?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 18:30
 1/5 anonim válasza:

Természetesen!


Én is úgy csináltam.

A mérnökinfón olyan felesleges, az infóhoz nem kapcsolódó anyagokat tanítottak , és én átjelentkeztem proginfóra.


Gazdaságinfón nem kell programozni, az egy rakás trágya..

Nem éri meg, nem jó szakirány....

2018. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Gondold át mégegyszer.
2018. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Miért gondoljam át mégegyszer?


Én így csináltam, de ezen az oldalon nagyon sok az "okos"....................

2018. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne lenne a gazdaságinformatika egy jó szak? Épp ugyanolyan hasznos és élhető mint a mérnökinfói szak. Tudod az informatikában létezik más jó szakirány is programozáson kívül.

De arról nem tehet maga a szak, hogy te nem tudod megérteni és felfogni a gazdasági részét, és ezért utálod :)

Fizetésekben sincs nagy eltérés. Ráadásul egy gazdaságinfós diplomával szintén dolgozhatsz bármiféle beosztásban mint egy mérnökinfós, feltéve ha ért ahhoz a környezethez. (Nagy eséllyel érti.)

Csak a programozással van elmaradva egy gazdaságinfós egy mérnökistől, de helyette sok minden mást megtanult.

De sok gazdaságinformatikus ugyanúgy tud programozni, szóval eléggé egy lapon lehet említeni a két szakmát.


A kérdést viazont törlöm a mentetteim közül, mert nem vagyok hajlandó egy olyannal tárgyalni aki ilyen értelmetlen és semmitmondó, hozzá nem értő kijelentésekez tesz.

2018. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 És erre a kinelentésedbe van/volt belekötnivalóm:


"Gazdaságinfón nem kell programozni, az egy rakás trágya..

Nem éri meg, nem jó szakirány...."

2018. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!