Matek tanulható?

Figyelt kérdés
Már leérettségiztem, középiskolába kettes voltam mindig, bár sose tanultam matekot, de érettségire rá egy évre jöttem rá hogy matekos tárgyal szeretnék továbbtanulni, ha megvan szorgalmam hozzá akkor van esélyem egyetem megállni a helyemet?
2018. febr. 27. 18:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Újra szeretnék érettségizni!
2018. febr. 27. 18:22
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Mennyi energiát tettél bele középiskolában? Nem mindegy, hogy úgy voltál kettes, hogy xartál az egészbe, vagy komoly munkával. Hány éves vagy most?

Ugyanis a matek tanulható, ám nem mindenkinek egyforma mértékben, s ahogy idősödsz, egyre nehezebben (igazából ez minden tanulással így van):

2018. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanulható, gyakorolható, így biztosan tudsz kettesnél jobb érettségit tenni. De hogy az egyetemi szint fog-e menni, azt ennyi alapján nem lehet megmondani.
2018. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és igazábol xartam az egészbe...
2018. febr. 27. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
hány % lett az érettségid?
2018. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
32%
2018. febr. 27. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha xartál az egészbe, akkor van rá reális esély. Két féle módot látok arra, hogy kiderítsd:

Az első, hogy elmész magántanárhoz, direkt azzal a céllal, hogy ezt kiderítsd.

A második az, hogy készül érettségire, egyedül vagy tanárral, és meglátod hogy haladsz-ha jól, akkor valszeg menni fog, ha nem akkor valszeg nem fog.



(Kettes válaszoló.)

2018. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én szobatarsam egesz életében szart bele, sosem érdekelte...aztán 23 évesen rájött hogy piszkos a gyári munka, és tovább kéne tanulnia. Végig kettes hármas volt matekból de csak mert nem érdekelte. Aztán egyedül elkezdett feladatokat csinálni, vegigoldotta az összes mozaikos könyvet, a közép érettségije 96% lett, és egyetemen és a legjobb a matekot tárgyakból, pedig programtervezoin rengeteg matek van. Szóval ha eddig nem érdekelt és szárral rá akkor akár még az is kiderülhet, hogy egy igazi tehetség vagy.
2018. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak van igaza. Előbb utóbb az életben sokaknak megjön az esze, hogy változtatni kéne. Te örülhetsz mert viszonylag korán jött ez az ötleted. A matek egy kis segítséggel is kitartással simán feltornászható ha van motiváció.

Sajnos ha nem vágsz bele, akkor itthon egy életre jó eséllyel marad a kuli munka.



Minek szeretnél tanulni?

2018. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mérnök infót, Miskolcon.
2018. febr. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!